Nabídka výzkumných témat

Tematické okruhy

kontaktovat
autora
Tematické okruhy: sociální vědy
Instituce: Fakulta sociálních věd UK
Publikoval: Kateřina Ptáčková
Typ: nerozlišeno
Datum vložení: 07. 01. 2012
Relevantní do: 31. 12. 2012
Klíčová slova: sociální věci, účast veřejnosti na rozhodování, obsahová analýza, parlament

Obsahová analýza parlamentních rozprav

Nabízím zpracování obsahové analýzy parlamentních rozprav týkajících se sociální oblasti, účasti veřejnosti na rozhodování, posuzování vlivů na životní prostředí, posuzování dopadů regulace, svobodného přístupu k informacím apod. (blíže na dohodě).

Reagovat

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Pokud jste již zaregistrován/a, přihlašte se prosím.


Věda a veřejnost

Věda a veřejnost mohou spolupracovat různými způsoby. Rozšířenou formou jsou informační aktivity výzkumných institucí určené široké veřejnosti. V posledních letech se poměrně rychle rozvíjí také oblast spolupráce vědců a firem. Existuje však i řada dalších možností – výzkum, zabývající se řešením problémů konkrétních lidí, vědecké kavárny, občanské poroty,...  

Podpora pro Váš projekt

Rozhodli jste se realizovat svůj studentský výzkum ve spolupráci s neziskovou organizací či neformální skupinou veřejnosti? Zkuste na svou činnost získat malý výzkumný grant od portálu Věda v akci! Žádosti o grant ve výši 5.000 korun je možné zasílat průběžně na adresu info@vedavakci.cz. Více informací zde.

Doporučujeme

 Inovace pro společnost. Najděte a sdílejte s ostatními nápady, nástroje a postupy, kterými můžete zlepšit to, na čem Vám záleží.
 Science Café – neformální diskuse o vědě. Navštivte některou z diskusí o důležitých otázkách mezi vědou a společností, které se konají pravidelně v řadě měst.
V letech 2011 až 2014 bylo podpořeno z projektu OP VK CZ.1.07/2.4.00/17.0130 - Mezioborová síť udržitelného rozvoje
AUTOŘI