Nabídka výzkumných témat

Tematické okruhy

kontaktovat
autora
Tematické okruhy: sociální vědy
Instituce: ISS FSV UK
Publikoval: Karel Čada
Typ: jiný typ práce
Datum vložení: 13. 01. 2012
Relevantní do:
Klíčová slova: sociologie, kvalitativní výzkum

Diplomové a bakalářské práce v oblasti kvalitativního výzkumu

Po dohodě s konkrétní neziskovou organizací nabízím vypsání tématu, které by konkrétní neziskovku zajímalo a šlo by řešit kvalitativním sociologickým výzkumem, jako téma bakalářské či diplomové práce. Výstup práce by byl veřejný.
Uživatel: kateřina nesrstova
Datum: 17. 01. 2012
Dobrý den,

velmi bychom uvítali sociologický výzkum na téma biopotraviny - vývoj trhu, znalost loga, znalost co vůbec biopotraviny znamenají, jací zákazníci je kupují atd., je to záležitost, která by velmi usnadnila práci ekologickým zemědělcům, producentům atd. a je to poměrně oblíbené téma.

Konkrétnější zadání dám velmi ráda, popř. nabízím osobní schůzku v praze.

Děkuji a jsem s pozdravem,

Kateřina Nesrstová, manažerka svazu PRO-BIO, o.s.

Reagovat

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Pokud jste již zaregistrován/a, přihlašte se prosím.


Věda a veřejnost

Věda a veřejnost mohou spolupracovat různými způsoby. Rozšířenou formou jsou informační aktivity výzkumných institucí určené široké veřejnosti. V posledních letech se poměrně rychle rozvíjí také oblast spolupráce vědců a firem. Existuje však i řada dalších možností – výzkum, zabývající se řešením problémů konkrétních lidí, vědecké kavárny, občanské poroty,...  

Podpora pro Váš projekt

Rozhodli jste se realizovat svůj studentský výzkum ve spolupráci s neziskovou organizací či neformální skupinou veřejnosti? Zkuste na svou činnost získat malý výzkumný grant od portálu Věda v akci! Žádosti o grant ve výši 5.000 korun je možné zasílat průběžně na adresu info@vedavakci.cz. Více informací zde.

Doporučujeme

 Inovace pro společnost. Najděte a sdílejte s ostatními nápady, nástroje a postupy, kterými můžete zlepšit to, na čem Vám záleží.
 Science Café – neformální diskuse o vědě. Navštivte některou z diskusí o důležitých otázkách mezi vědou a společností, které se konají pravidelně v řadě měst.
V letech 2011 až 2014 bylo podpořeno z projektu OP VK CZ.1.07/2.4.00/17.0130 - Mezioborová síť udržitelného rozvoje
AUTOŘI