Poptávka výzkumných témat

Tematické okruhy

kontaktovat
autora
Tematické okruhy: sociální vědy
Instituce: NESEHNUTÍ Brno
Publikoval: Peter Tkáč
Typ: nerozlišeno
Datum vložení: 06. 09. 2012
Relevantní do:
Klíčová slova: Romové, stereotypy

Stereotypy a mýty o romských lidech

anotácia bude doplnená
Uživatel: Vendula Gojová
Datum: 28. 04. 2013
Dobrý den,

na Katedře sociální práce Fakulty sociálních studií v Ostravě vyučuji kurzy Menšinové skupiny na bakalářské a magisterské úrovni.
Pokud vaší podmínkou není realizace výzkumů pouze v Brně, ráda bych s Vámi navázala dlouhodobější spolupráci, která může být v podobě výzkumů realizovaných v rámci bakalářských/diplomových prací našich studujících, popř. výzkumů, které by realizovali v rámci projektové výuky.
Pokud témata stále nabízíte a o spolupráci máte zájem, budu ráda, když mi napíšete.
Vendula Gojová
vendula.gojova@osu.cz

Reagovat

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Pokud jste již zaregistrován/a, přihlašte se prosím.


Věda a veřejnost

Věda a veřejnost mohou spolupracovat různými způsoby. Rozšířenou formou jsou informační aktivity výzkumných institucí určené široké veřejnosti. V posledních letech se poměrně rychle rozvíjí také oblast spolupráce vědců a firem. Existuje však i řada dalších možností – výzkum, zabývající se řešením problémů konkrétních lidí, vědecké kavárny, občanské poroty,...  

Podpora pro Váš projekt

Rozhodli jste se realizovat svůj studentský výzkum ve spolupráci s neziskovou organizací či neformální skupinou veřejnosti? Zkuste na svou činnost získat malý výzkumný grant od portálu Věda v akci! Žádosti o grant ve výši 5.000 korun je možné zasílat průběžně na adresu info@vedavakci.cz. Více informací zde.

Doporučujeme

 Inovace pro společnost. Najděte a sdílejte s ostatními nápady, nástroje a postupy, kterými můžete zlepšit to, na čem Vám záleží.
 Science Café – neformální diskuse o vědě. Navštivte některou z diskusí o důležitých otázkách mezi vědou a společností, které se konají pravidelně v řadě měst.
V letech 2011 až 2014 bylo podpořeno z projektu OP VK CZ.1.07/2.4.00/17.0130 - Mezioborová síť udržitelného rozvoje
AUTOŘI